Na daugeliui tai atrodo atkaklus macas bus,taciau as toli grazu taip nemanau,mano manymu sioje poroje anglai favoritai ir juo lab pirmaji maca jie zaidzia namuos kur tik pergale juos tenkins ir jie tikrai pajegus ja iskovoti ir manau daugiau negu vienu ivarciu.puikus zaidimas demonstruojamas priemiere,neveltui uzimama labai auksta vieta anglijoje,ji tikrai atspindi sios komandos pajeguma,daugybe progu musti ivarcius kiekviename mace,zaidimas labai patrauklus akiai ir jis duoda gerus rezultatus villai,tuo tarpu cska cempionatas jau pasibaiges,neturi rimtu macu si komanda ir siandien nemanau jog jie atsilaikys isvykoje pries puikiai zaidziancia aston villa...man cia visi pliusai i seimininku pergale,puikus zaidimas savo cempionate,komanda labai neblogoje formoje,zaidzia namuose,tuo tarpu rusai neturi rimtu macu kas manau tikrai daug reiskia,zaidzia isvykoje....man cia tik anglu pergale...
- Balsų: 0
Komentarai (2)