Abiem si danga megstamiausia, taciau mano nuomone meistriskumas skiriasi. Nors AO toli ir nezenge, taciau Fisho pasirodyma butu galima pavadinti neblogu. Servuoja jis gerai, sugeba receiwint, gal kiek truksta stabilumo, taciau vis gi tai patires tenisininkas ir dideliu duobiu pavyksta isvengti. Praeitame rate per du setus iveiktas Hewitt, tai bent jau man daro ispudi. Aisku, kazkiek nuopelnu butu galima skirti ir fortunai zinant, kad australas turejo net 11bp o isnaudot sugebejo tik viena. Tuo tarpu Isnerio gana nelengva pergale pries Delgado tikrai ispudzio nedaro. Receiwint sekesi sunkiai, tai gi Fisha bus ne ka lengviau. Jei zuviukiui nebus juoda diena, ir Isneris po praeito maco stipriai nepagerins savo zaidimo cia turetu buti sausa Fisho pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (4)