Tikiuosi labai nesupyksite, kad mano prognozė bus šįkart trumpa, tačiau finalo pramiegoti nesinori o metas jau pakankamai vėlyvas.... Taigi šitame puslapyje ir toliau stengsiuosi akcentuoti prognozių kokybę o ne kiekybę. Mano subjektyviais paskaičiavimais, kad Federeris laimės yra maždaug 75 proc tikimybė, tad nepaimt tokio gardaus koficiento būtų nuodėmė 😁 Federeris vėl on fire ir manau kad sugrįš seni geri laikai, kada ant hardo šitas fenomenas bus praktiškai neįveikiamas ir Nadaliui vėl reikės laukti clay turnyrų, kuriuose servas nevaidina tokio didelio vaidmens. O čia, brangieji, yra hardas, tai reiškia daug cheap pointsų ant gero servavimo o šitas Federerio žaidimo komponentas pastaruoju metu veikia beveik be priekaištų.Tuo įsitikino tikrai ne berniukai iš kiemo o pirmojo dešimtuko žaidėjai: tikrai gerą formą demonstravęs Rodikas bei ateities talentas Del Potro, kuris buvo švelniai tariant pažemintas pralošęs du setus sausais rezultatais.Nesakau, kad Nadalis žaidžia prastai - iki dvikovos prieš Verdasco jis buvo nepralaimėjęs nei vieno seto šitame Grand Slame.Tai daug ką pasako. Tiesiog manau, kad Federerio forma yra šiek tiek geresnė.Prie to pridėjus galimą Nadalio nuovargį po alinančios pusfinalio dvikovos bei daug prastesnį pirmosios pasaulio raketės servą, gauname aiškų nugalėtoją... 😁 Sėkmės!
p.s sorry už skyrybą. Laikas spaudžia...
- Balsų: 0
aha tas kandidata ir grazins 😁 😁 😁