Sveiki,renkuos Racing nes ,valencija nera pries ji laimejus nuo 2004 metu tai leidzia galvoti kad Santander yra labai nepalanki komanda valencijai ,plius stipriosios komandos daznaiusiai y taures ziuri gan abejingai ir leidzia grybamas pasireikst ,tokie butu mano argumentai ,nesikapstant per daug y turnyrine lentele 😁
- Balsų: 0
Komentarai (5)