TED siemet zaidzia apgailetinai, apie juos rasiau vsai nesenai, komnados sudetis silpna, vieninteliai Prowell ir Hansen pateisina bent is dlaies detis viltis, likusieji zaidzia blankiai ir banguotai. TED pernai garsejo kaip kibia gynyba turinti komanda, kuri ir pries lyderius lygos retai praleisdavo virs 80 tasku, bet tai buvo pernai, siemet kaip minejau ju sudetis smarkiai susilpnejusi. Banvit kaip ir pernai, siemet vel demonstruoja galinga puolima, tik vienose rugntynese pries Erdemirspor jie puolime suzaide nerezultatyviai. KOmandos sduetis subalansuota tikrai neprasta, Crispin ir Lance Williams, Eurolygos lygio zaidejai, kiti du komandos legionieriai Agudio ir Johnson taip pat sekmingai ir naudingai zaidzia, tarp vietiniu zaidjeu isskiricau Cankaya, sis jaunuolis siemet zaidzia labai sekmingai. Yenice, Tpolaloglu ir Veyseloglu taip pat vaizdo negadina ir ne taip jau prastai pakeicia komandos lyderius, taip leisdami jiems ir pasiilseti. Na Banvit asmeniskai viena megstamiausiu lygos komandu, gal kiek isvykoje ju zaidimas banguoja, taciau siandien varzovas nera neikandamas, tuo labiau Banvit matau daug pranasumu pries TED tai renkuosi ju fora ir over.
- Balsų: 0
Komentarai (0)