Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2008/11/14 15:00 bet title G.Simon win (G.Simon win) @-222 7/10
 

Simono likimas vien tik nuo jo pacio jau nebepriklauso. Murray jau pateko i ketvertuka is sitos grupes, o del antro kelialapio kovos Simon ir Fedexas.
Murray ir Federerio partija nulems antro kelialapio likima, bet kad ta partija butu tokia svarbi, Simonas dar pries tai turi susitvarkyti su Stepaneku.
Prancuzas cia turi butinai laimeti ir laukti skoto pergales pries sveicara.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Gambler

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -116.33
  • ROI -4.00%
  • W% 54.37%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 418
  • Unitų atspėta: 2834.67
  • W-L-T : 224-188-6
  • Vid. unitų skaičius: 7.06
  • Unitų spėta: 2951.00
  • Vid. koeficientas: -126
 

Unitų pokytis

-100-106-112-118-124-1302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (33)

  • 2:0 (6:1, 6:4)
  • Tiesa, nes visdelto fedex express vadinamas 😁 , tai daugiau sansu fedei pirma seta imt
  • Man atrodo kad geriausias statymas pirma seta ims Roger. cia remaintis ankstesniais rezultatais..
  • 50/50 matchas net neisivaizduoju kas gali but, rementis logika turetu but visdelto 3setu matchas geriau jau over det, nei kazkurio pergale. Fedei daug matchu buvo butinu.. bet pralosdavo...
  • Pliusini ir as apie sita kazkodel galvoju.. Jau gavo nuo Simons gana..
  • Fedes 2-0 paimta....
  • Bet dabar Fedikui butina pergale.. 😁 bt ar ji bus? cia jau kitas klausimas..
  • No bet ten 😁
  • Ka manot del Fede - Murray?
  • 😁 tai juk Simonui cia vienintele dar galimybe kaip skestanciajam greibtis siaudo 😁 Todel jis cia taip ir losia motyvuotai - laimi ir laukia Murray pergales ;] Matyt, jaucia, kad skotas gali dar karta Fedexa nugalet ir ji nusiust namo...
  • Na kiek esu mates matchu tai stepaneko nera prastas zaidimas, tik siandien isvis... beto ir simonas kitas lygis.. neveltui jis cia tik del roddick pasitraukimo
  • Stepaneko žaidimo lygis ne ką geresnis, nei mano.
  • Stepanekas isvis nepalosia
  • As klausiu nuomones,idomu ar mano sutampa su kitu 😉
  • Liepsna kaip manai taip ir statyk, niekas juk baigties nepasakys 100%
  • As turejau omeny guccione matcha 😁
  • Siap mannarino geriau pradexca zaidima nei cakl,kursi turi isibeget.Karaliau,ka tu manai apie Mannarino 1 sto pergale?
  • Mannarino ne su guccioneo su cakkl? 😁
  • Saunu, simono pirmas breikas iskart
  • Sito tai nestatau, guccione jau geriau atrodo asmeniskai, bet po vakar ir labai abejoju ir del jo
  • Na,as i sita nekisiu ranku 😁 Hendrix,ka manai apie mannarino 1 setas? 😁
  • Liepsna,tiesiog siandien imu senus teniso veteranus kaip roitman ir santoro. o peya ir phau tikrai nerodiklis, pats berankis lengvai iveike ta phau
  • Beje,kaip jum Mannarino pegale preis Cakl? Carmelo,ka manai?
  • Hendrix, na as tai neimciau taip,nes Stakhovsky patvarke tokius kaip Phau, Peya... Koki tavo argumentai,jog santoro imi? 😁
  • Simonas klabai silpnai pries mureju atrode...
  • Liepsna as tai ruosiuos seip uz santoro statyt.................
  • Ka manot apie S. Stakhovsky pergale pries F. Santoro?
  • But geras Fedes draugas Stepanekas butu jam uzvakar sausai praloses .... DD
  • Ar draugelis ar ne skirtumas mazas, cia master visi ir taip max stengias, o seip koks liewas turnyras kur visi atsipute atvyksta
  • Stepanekas fedkos draugelis, manau tikrai stengsis is visu jegu, kad tik padeti fedkai, radeko forma nebloga, na sekmes tau as paimsiu radek +3.5 😁
  • Kas nors uz guccione statot? vakar pries warda lb sunkiai laimejo
  • Privalo laimet
  • Gal ir laimės Simonas, bet su tokiu kofu nevertas dėmesio toks statymas manau. Stepanekas gali labai rimtai pasipriešinti, o gal net ir nugalėti šį prancūzą.