Na cia manau labai geras kofas partizanui kliuvo.panionios pirmas dvi varzybas pralose labai dideliu skirtumu.su efesu laimejo.bet partizanas paeme pergale pries labai stipru reala.siuo metu jie tikrai labiau verti pergales,nes last game issikrapste net is 24 berods tasku deficito prie AJ.serbu jaunimas turetu paimt pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (7)