Visu pirma kodel renkuosi over, tai Roma padetis. Jie nebeturi kur trauktis ir privalo nugaleti, o tai neimanoma nepadaryti neimusus ivarcio. Antra priezastis yra ta, kad Chelsea moka musti ivarcius(per paskutines 4-ias rungtynes pelnyti 14 ivarciu) ir bent 1-o is ju tikiuosi pirmam keliny. Po traumos jau zaide Drogba, Anelka pradejo musti ivarcius, J.Cole jau zaidzia ir panasu igyja senaja forma, todel musti yra kam. Sias rungtynes manaus laimes Roma 2:1. Galit ir nesutikti, bet sekmes visiems.
- Balsų: 0
Komentarai (14)