Atletiko pagaliau reikia nutraukti nelaimetu rungtyniu serija kas manau puikiai tinka siam vakarui maljorka. kurios zaidimas isvykose yra beviltiskas.o atletiko neskaitant superklubams pralostu rungtyniu tokiems kaip barca ar realui namie atrodo labai galingai.tad cia tik atletiko pergale ir manau bus daugiau nei vienu ivarciu iskovota
- Balsų: 0
Komentarai (4)