Amerikietis Blake cia sieks revanso uz pralaimejima ant hardo pries 3 menesius Toronte. Ta kart Kieferis nepaliko jokiu sansu amerikieciui - bet reikia pazymet, kad ten Kieferis apskritai buvo sunkiai sustabdomas ir ta padare tik Nadalis.
Kaip ten bebutu - dabar jegu santykis pasikeites. Kieferis US Open gavo trauma ir visa ta laika nelose. Jo forma siai dienai silpna, praktios truksta. Tik praeita savaite bande grizt ir jam su Gulbiu nelabai sekesi. Kol jis isizais - tures praeiti nemazai laiko. Reikia tuo naudotis ir imti amerikiecio, kuris 3 kartus ant greitu dangu jau yra iveikes Kieferi, pergale. Siandien bus ir ketvirta pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (1)