Aliaga siemet debiutuoja lygoje, taciau tikrai nemanau, kad jie butu tarp autsaideriu. Sudetis ganetinai pajegi. Pries sezona draugiskose rungtynese labai sekmingai zaide komandos legionieriai Reese, Davis, Bergesen, gynyboje neblogai zaisdavo ir Sanders. Is vieitniu beabejones isskirciau Solak, kuris sekmingai kovojo ir del atsokusiu kamuoliu. taip pat maloniai nustebino geras Oz Reha zaidimas, taip pat pastebimas buvo ir Guney. Draugiskose komanda demonstravo solidu zaidima, iveikti tokie varzovai kaip Turk Telekom, Mersin, Ural Great, ta pati Karsiyaka iveikta 85:76. Na isties komanda paliko neprasta ispudi.
Karsiyaka po pernai sakyciau susilpnejusi. Tarpsezoniu komanda prarado savo lyderius Hosley, tai labai rimta netektis, sis zaidejas buvo vienas naudingiausiu visoje lygoje, taip pat labai rimta netektis ir Marshall kuris isvykoje i Graikija, kito legionieriaus Carlisle netektis taip pat ganetinai rimta. Komanda taip pat paliko turkai: Pars, Bayav, Ermis Baris, na isties labai skaudzios netektys, galima sakyti visi pagrindiniai zaidejai, nes is likusiu isskirciau nebent Yetim, taciau jo vaidmuo komandoje buvo menkas kaip ir siemet. Is komandos naujoku isskirciau McGrow ir Williams, sie du zaidejai draugiskose demonstravo geriausia zaidima, taip pat ir Turkas Koseoglu, kuris sekmingai asistuodavo draugams. Kiti legionieriai Bent ir Franklin zaide labai nestabiliai ir retai kada suzibedavo.
Na Aliaga kur kas geriau pasirode draugiskose rungtynese, pati komanda Aliaga sakyciau geriau subalansuota, zaidzia namie, draugiskose nugalejo Karsiyaka, pajegus manau tai padaryti ir dar karta.
- Balsų: 0
Komentarai (8)