Kazkaip labai jau nuvertinami yra Kroatai.Taip jie namie anglams pralaimejo net 1-4 taciau po to seke lygiosios isvykoje su Ukraina ir pats Kroatu treneris pripazino kad komanda jau atsigauna po to pralaimejimo Anglams ir suzaide tikrai geras varzybas Ukrainoje nors ir nepavyko laimeti.Namuose Kroatai visada stiprus ir manau jiems sumusti Andora kuri pralaimi visiems ir laba istipriai nebus sunkumu ir bus laimeta triuskinamai.Tikiuosi pergales bent 5-0
- Balsų: 0
Komentarai (0)