Na, po truputi isibegeja kvalifikacinis atrankos turnyras i 2010 metu Pasaulio cempionata. Nors iki rungtyniu dar 4 dienos, taciau jau galima kazka idomaus rasti siulomoje pasiuloje. Mano akis patrauke 2 grupes rungtynes tarp Graikijos ir Moldovos. Visi zinome, kad stiprioji graiku puse - gynyba, tad net ir stipriausioms rinktinems yra sunku ja pralauzti. Mateme, kad per EURO 2008 graiku gynyba braskejo ir tikrai nebuvo labai patikima, taciau siame atrankos cikle graikai, manau grizta i savo vezes. Ir nors pirmasias 2 rungtynes graikai zaide tikrai ne su stipriausiais varzovais - Liuksemburgu ir Latvija - ivarciu neprasileido ir iskovojo pergales atitinkamai 0:3 ir 0:2. Taigi, sestadieni graikai pirma karta siame atrankos cikle zais namuose ir ju varzovai, dar karta pasikartosiu, tikrai neelitine rinktine - Moldova. Sie atrankos cikla pradejo 2 pralaimejimais vienodais rezultatais 1:2 latviams ir izraeliui. Moldova tikrai negali pasigirti geru puolimu ir neturi super zaideju, kurie galetu musti ivarcius. Taip, jie namuose pelne po ivarti, taciau tai buvo zemesnio kalibro komandos nei graikai. Graikams sveciuose imusti bus be galo sunku. Puikiai mateme kaip Moldova atrode draugiskose rungtynese pries lietuvius, kada lietuviu gynyba buvo neiveikiama. Tad, kol triobetas nenumuse kofo - imam ir laukiam gynybinio futbolo bei sausu graiku vartu. Sekmes!
- Balsų: 0
Komentarai (1)