Dar pakilo fora sveciu ir manau galima pabandyti.Del ispudingo rezultato 14/0 metama uz seimininkus skurdzioj pasiuloj,bet jau minejau kad varzovas ju siandieninis jau neiveiktas 8 kartus is eiles.Taip pat sunku ir islaikyti tokias serijas,nors tam pakanka ir pergales +1.Didesnem pergalem gali pasigirti tik pries atvira krepsini zaidziancias komandas,isimtis paskutinis turas.Sveciu didesni pralaimejimai taip pat pries greiciau zaidziancias.Visgi komanda nezaidzia blogai ir viena realiausiu kandidaciu sustabdyti varzovu serija.Manau labai realu itilpti i sia fora.
- Balsų: 0
vietoj sasysku reiks palendricos sliosa paimt zakuskei 😁 😁