Jeigu nieko pries - trecias pikas is to pacio maco.Dekui kolegai zabieslovui uzrodziusiam pasiula 😁 .Argumentai jau pamineti - akivaizdus ugio ir zaidimo meistriskumo pranasumas serbu puseje.
- Balsų: 0
Jeigu nieko pries - trecias pikas is to pacio maco.Dekui kolegai zabieslovui uzrodziusiam pasiula 😁 .Argumentai jau pamineti - akivaizdus ugio ir zaidimo meistriskumo pranasumas serbu puseje.
Komentarai (6)