Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Lietuvos rytas - Žalgiris

05/17 22:00 RicardasM -7.00
2010/05/17 22:00 bet title Žalgiris +6 (Žalgiris +6) @-118 7/10
 

Kas bevyktu aplink siuos klubus,manau abiejuose yra pakankamai talentu,patyrusiu ar individualiai gerai zaidzianciu zadeju.Varzovai verti vienas kito,abu pajegus laimeti ir nugaletoja speti sunku.Kaip parode finaline serija teisinga strategija butu buvus pliusine sveciu fora - 3/4 kartu butu pasiteisine.Siandien randu jau siek tiek iskreipta fora ir manau to gali pakakti laimeti lazybose.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

RicardasM

Padėkų: 107

Sekėjų: 469

  • Unitai 513.51
  • ROI 8.11%
  • W% 59.11%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 813
  • Unitų atspėta: 6893.51
  • W-L-T : 477-330-6
  • Vid. unitų skaičius: 7.85
  • Unitų spėta: 6380.00
  • Vid. koeficientas: -118
 

Unitų pokytis

5305245185125065002025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (45)

  • Ydomu ka Romanovas pasake kurciui 😁
  • Neswaik
  • Nu ko tu verki rolka ne tiek dar pralosi .. underiai overiai . eikti i kazino ten tas pats bus su didesniais kursais 😁
  • Blt Browno overi paimes, ziauru krc..
  • Loterija
  • Gryba pjauna vieni ir kiti
  • As uz ryta tai man mysciot nereiks 😁
  • Cia tamposi dabar ,o misciot ketvirtam keliny galesit
  • Panasu kad zalgiris geda aptures
  • Eina 😁 )))
  • Gal kas linka turit?
  • Viskas ok, matai rodys lietuvos ryto tv
  • Jopsikmat, 7valanda tik, pas mane laikrodis europini laika rodo , tai galvojau jau kad su kompu elgtis nebemoku. viskas gerai , laukiam krepsinio. pats paemiau Zalgirio pergale del azarto 😁
  • Ar cia dar nerodo ar cia as sibiras elgtis nelabai moku ? 😁 nasa rasa man pajunge 😁
  • KUR GALIMA INTERNETE PAZIURETI NUMESKIT NUORODA
  • Tas geras , pritariu
  • Http://tv.lrytas.lt/ cia turetu rodyt
  • Gal zinot kur live per interneta bus galima paziuret?
  • Cia ne bedu turgus lyg ir atrodo😁
  • Pifai neimu as nieko.. nors ir buna labai patraukli stafke, as ja praleidziu.. yra ir daugiau statymu be LKL Finalu.. megaujuosi finalais, tik gaila kad tos kalbos apie pirkimus ir pan. daro siu metu serija nelabai grazia..
  • Antram: nu jei nori imk ten underius visokius su 1,85 ir pan, kur tikrai 50/50. siandien as matau tik ryto pergale, todel imu ja su 1,7 :}
    sekmes visiem
  • Stambiai paimtas bendras under ir kiek maziau zalgirio pergale
  • Kai zaidzia Zalgiris ir Rytas spet laimetoja su koef 1.5(kaip cia kazkas bando) yra nesamone.. arba pliusine arba didesnis koef.. statistikos nevedu ir i istorija nesigilinau, bet kiek atmintis leidzia tai taip ir buna..kur bezaistu, kad ir kokiu zaideju nebutu, siuo atveju ir treneriu nera vienoj komandoj, rungtyniu baigtis nenuspejama.. nugaletoja 50/50 cia.. sekmes.. gero krepsinio..
  • Oi kaip as noreciau kad zalgiris snd sugebetu iki galo lygiai atzaist bet stengiuos nuo tu noru atsiribot. Faktas toks, kad zaidziam be trenerio. Sutinku treniruotese jo sioj stadijoj gal ir nebereik nes finalui ruostasi is anksciau ir kazka naujo prigalwot kazi ar imanoma, taciau rungtynese jis reikalingas. Taip pawyko suzaist ant emociju kaune ir ten dar apskritai neaisku kas buwo. Problemu praktiskai nekilo tai ir pertraukeliu lb nereikejo. Sikart taip lengwa tikrai nebus. Pirma tos emocijos jau bus nusedusios. Antra Kurtinaiciui turetu buti geda pralost komandai be trenerio antrakart. Neaisku kaip Dainius ir Marcus susitwarkys su komanda jai pralaimint. Wiska sudejus snd turetu but wirs -10, kad ir kaip gaila man bebutu
  • Puikus zodziai Ricardai 😁
  • Labai teisingai Ričardai pasakei viską. Manau visi taip pat turėtų galvot ir palaikyt visą MŪSŲ krepšinį!
  • As tai manau siandien kaip tik Bajramo gali daryti overi
  • Klimavicius stabiliausias Zalgirio zaidejas,jau nudegiau karta kai norejau pagauti "ne jo diena".Bajramovic patirtis kaip Brown - uzsivedes gali primest dug,gali tapt komandos gelbetoju.Nesirinkciau nieko.
  • As pats esu kaunietis,sergu uz Zalgiri.Bet nesu is tu fanu,kurie betkokiam forume ar komentaruose pliekiasi liezuviais ir dergiasi su L.Ryto fanais.Kai vilnieciai(pats gimiau Vilniuj) kovoja eurolygoj,as nuosirdziai sergu uz juos,atsikimses alaus buteli ir keikiuosi jei nepasiseka pataikyti tritaskio ar pralaimima uzsienio klubuj ir pergyvenu nemaziau nei uz Zalgirio nesekmes.Zodziu esu uz Lietuvos krepsini.Noreciau kad Zalgiris laimetu cempionu titula,bet taip pat noriu ir dvieju lietuvisku klubu eurolygoje.Tad palieku sia serija issispresti kaip jau bus lemta taip gerai.O mano pagrindinis tikslas,kad ne tik sie du klubai,bet ir as po sezono buciau finansiskai laimingas 😁
  • Suprantu, aš ir nesakau, kad tavo statymas neis, nes jei žinočiau tai būčiau turtingas kaip buratinas 😁 visaip čia gali būt, tik man labai patinka, kad senai lkl finalai tokio ažiotažo nekėlė koks yra dabar. Aišku jis atsirado dėl negražių poelgių, bet kaip taksistai klubam vadovauja tai taip ir būna. Sėkmės visiems ir laukiam vakare dar vieno spektaklio 😉
  • Ricardai.M Ka manai del klimavicius daugiau imes uz bajramoviciu? 😁 Dekoju.
  • Leemonte: as nesu tikras, bet manau is visu galimybiu siandien ryto pergale realiausia atrodo.. gali but vel kad 1-3 taskais laimes, gali sumest ir +15. as taip manau, todel siandien pasiliksiu prie ryto pergales ir imesiu i koki lapuka ;] (1,7 superstatymas)
  • Tik nieku gyvu neikalbineju sekt manimi,tik isreiskiu savo poziuri.
  • Ir manau, kas sita laimes tas laimes ir serija ir as kazkaip manau zalgiris 4:2 turetu ....
  • Vat nugaletoja cia ir sunkiausia atspeti.stebint varzybas pastebejau,kad siemens arenoje nesukeliama tokia nepakeliama atmosfera,kokia buna pvz zaidziant eurolygoje,kitoje salyje ir namu faktorius cia zaidzia mazai.o fora leidzia laimeti lazybas nepriklausomai nuo laimetojo aiksteleje,tik zinoma jei telpama i ja.
  • To RicardasM : suprantu, bet sioks toks 😉 . Is kitos puses Romanovas nores irodyti ir Zalgiris, kad trenerio pasalinimas tik i nauda ir tipo nebus teatro ir Vainauskas baigs su nesvariais siulymais, tipo jus jau eurolygoj ir tt...
  • Tu tikras pif jai imi ryta su 1.5kofu,nors sansai ryto pusej 60-40,aiskiai 1.5kofas neatitinka rizikos...
  • RicardasM, tavo argumentų irgi nėra nė vieno rimto, tik beletristika. Kaip pats supranti čia gali pasibaigti bet kaip, netgi +15; -15. Taigi mato argumentas labai tinka ir prie tavųjų, nes tokie dalykai žaidėjams visada prideda bent lašelį motyvacijos (jei jie gerbia savo trenerį). Sėkmės visiems, bet aš šiandien ir šiame finale esu už rytą, kad kitais metais daugiau aukšto lygio krepšinio būtų. Pats pasiėmiau tai pat labai rizikingą įvykį Ryto PRP.
  • Na taip, bet sakau kaip as galvoju ;]
    zalgiris namie, tarp savu ziurovu, kurie nesveikai palaike zaide tobulai. visi matem kokie uzsivede buvo zalgirieciai, kaip sirgaliai palaike
    siandien nemanau, kad matysim ta pati vaizda, pralaimejus snd namie jau beveik prarasti medaliai butu rytui, serija 3:2 + rungtynes vel kaune.. nejaugi rytas trecias is eiles varzybas vilniuj taip sunkiai zais? (2 gavo, vienas vos laimejo) nemanau. dar kai be trenerio zaidzia :}
  • Matai,pats turbut supranti,kad tai nerimtas argumentas 😁
  • Snd ryto pergale eis manau, todel ir paimsiu ja, nors ir ne didelis kof ~1.5(superstatymas 1,7)
    Praeita kart nudegiau su pranasumais, del 1 metimo nuo lentos is trajako, todel nebelisiu i juos ;]
  • Bet paskaiciau, kad kurtinaitis gimtadieni svente, tai bandys nepasisikt gal zaidejai, todel nelisiu. Nes Kurtinys sake, kad jem geriausia dovana laimeti cempionata, antraip jam nera nuotaikos net svesti.
  • Geras
  • Geras geras, as ir kazka panasaus galvojau