Kas bevyktu aplink siuos klubus,manau abiejuose yra pakankamai talentu,patyrusiu ar individualiai gerai zaidzianciu zadeju.Varzovai verti vienas kito,abu pajegus laimeti ir nugaletoja speti sunku.Kaip parode finaline serija teisinga strategija butu buvus pliusine sveciu fora - 3/4 kartu butu pasiteisine.Siandien randu jau siek tiek iskreipta fora ir manau to gali pakakti laimeti lazybose.
- Balsų: 0
sekmes visiem
zalgiris namie, tarp savu ziurovu, kurie nesveikai palaike zaide tobulai. visi matem kokie uzsivede buvo zalgirieciai, kaip sirgaliai palaike
siandien nemanau, kad matysim ta pati vaizda, pralaimejus snd namie jau beveik prarasti medaliai butu rytui, serija 3:2 + rungtynes vel kaune.. nejaugi rytas trecias is eiles varzybas vilniuj taip sunkiai zais? (2 gavo, vienas vos laimejo) nemanau. dar kai be trenerio zaidzia :}
Praeita kart nudegiau su pranasumais, del 1 metimo nuo lentos is trajako, todel nebelisiu i juos ;]