Manau sparta turi imt siandien pergale neziurint i tai kad zaidzia isvykoj... paskutines dvi varzybos suzaistos nekaip lygiosios + pralaimejimas.. ir siandien puikus sansas reabilituotis pries lygos naujoka! sekmes.
- Balsų: 0
Manau sparta turi imt siandien pergale neziurint i tai kad zaidzia isvykoj... paskutines dvi varzybos suzaistos nekaip lygiosios + pralaimejimas.. ir siandien puikus sansas reabilituotis pries lygos naujoka! sekmes.
Komentarai (6)