Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/11/26 00:30 bet title Asvel - 2 (Asvel - 2) @-118 10/10
 

Atrodo, kad Cibonos bedos primena praeito sezono Zalgirio bedas. Siose rungtynese nebus centro Bagariciaus, Graveso, ir 90 proc. nezais Gordonas. Cibonos sudetis atrodo labai silpnai. Asvelis tuo tarpu pasistiprinu R.Marshalu, praeito sezono Cibonos lyderis. Nors Asvelis kaip reikiant buksuoja savo cempionate, taciau man paliko kovotoju ispudi rungtynese su Braca. Namie garbingai kovojo su Ulker ir Siena. Cibona isvykoje isvis nepamenu kada laimejo, matyt panasus skaiciai kaip ir Zalgirios 12 pralaimejimu is eiles. Asveliui negales padeti E.Campbellas, taciau ir taip ju sudetis zymiai stipresne, zaidimas daug geresnis, plius aikstes pranasumas. Cibona Adrijos lygoje paskutines varzybas gavo 21 tasku nuo Crvena Zvezda. Paskutinis sansas prancuzams uzsikabinti.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

uraganas13

Padėkų: 5

Sekėjų: 240

  • Unitai 296.63
  • ROI 20.15%
  • W% 62.98%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 183
  • Unitų atspėta: 1787.63
  • W-L-T : 114-67-2
  • Vid. unitų skaičius: 8.15
  • Unitų spėta: 1491.00
  • Vid. koeficientas: 139.7
 

Unitų pokytis

3103042982922862802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (73)

  • Sita pergale prilygiinau stebuklui😡😡😡😡😡😡😡😡!!
  • To Tomas007 : va tavo chata youtube.com/watch?v=LlMCPg9dlSA&feature=related 😁 D
  • Tomas007 kaip jauties 😁
  • BL PRAEJPOOOOO ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Cia tai žiaurus 😁
  • Sveikinu visus su neitiketina pergale!
  • Truksta zodziu--trileris
  • Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Ce nesveikai praejo
  • Paimiau cibonos pliusine su 4.5
  • Paimiau asvelio win su 7.5
  • +3
  • Kiek ten liko😟
  • Ramiai ramiai da nesibaige bet pergale arti😡😡!!1
  • Eik pafotkink chata visiem pasirodyk 😁
  • Beriukas
    2009-11-25 19:47:16
    gal tau nupirkt batono kad galetum maitintis ?
    Duhas tau iki tokio gywenimo koky as gywenu dar toli 😁
  • Laimmm 😁
  • Diewas yra😡😡😡😡😡😡😡
  • Gal tau nupirkt batono kad galetum maitintis 😁 ?
  • Cia scenarijus kaip dideles nesamones su dviem sudinom komandom ir musu nevykeliu lukauskiu
  • Stebuklo deja neisvysim nors 3pts teliko bet vistek AMEN ;(
  • Man atrodo tu isvis niekam neidomus 😁
  • Beriukas - eik nx niekam neydomu.. o del situ rungtyniu tai scenarijus laip sutartu warzybu
  • Sita tai jau galima palaidoti 😁
  • Nors galbut dar per anksti tai sakyti,keliny asvelis pradejo neblogai 😁 beriukas - kvailiukas... Uz tokius zodzius 😁
  • Bent zalgiris gaus tai guodzia 😁 D
  • Tomas007 tu daugiau savo galva galvok! 😁 as va cia pliusine cibonos paemiau ir jankes overi uzmeciau 20 lituku ir va sau 70 turiu,o pagalvok jei buciau vienu 0 daugiau uzdejes 😁 galvok savo galva,o ne kaltink kad dejo patikimuma 10/10
  • Bukmekeriai sukos apgaus wisada, atrodo simtaprocentine stafke is wa...
  • Grazu ziureti
  • Gg
  • Pizda
  • Jau geriau trys akys tik raminames
  • Nu va gerai ..jau 4 komandines
  • Juokingi jus 😁
  • Luiram bl nerefresink psl o is naujo ieik ..nes tuoj isliesiu visa neapikanta taves
  • Ne tai labai anksti dar verkt, viltis durniu motina ;D palaukim finalinio svilpuko ir viska suzinosim, taciau pradzia kaip matome daug nezadanti, aisku reikia pasirenkt ir paciam blogiausiui, bet tiket verta.
  • Viskas bus gerai jei nepardave skaitau o tu gediminas cia nevarinek bl
  • As paskutine minute pastaciau puse pinigu kurie buwo kortelej uz pergale.. po pirmo kelinio nusipirkau daug alaus....
  • Tas vienintelis ir buvau states priesingai 😁 Se jums ir masine stafke! Beje dar anksti kalbet 😁 o as ir uzmeciau tik 20 lituku 😁
  • Luiram tu pusk nx is cia vailoke, dar labiau visu nenervaves nx... viska pasako tai jog Asvel - 9 Turnovers, Cibona - 1 Turnovers
  • Ko cia ta komentara meto mano po penkis kartus pardon
  • Nx tiket tokio lygio komanda bewiltiska...
  • Asvelis su Lukauskiu priešaky grybauja toliau
  • Pardave rungtynes cibonai kad ta is skolu isliptu, ir asvel dra nubyres.
  • Dabar giliai susimasciau ar negram duotos smegenys 😁
  • Va ka reiskia masine stafke... lavonai prakeikti blt pastoviai paziuri tai ir vien Turnover
  • Numesk live su vaizdu
  • Werkiam nes nera zaidimo.. ir live stringa 😁
  • Nu siaip dar pustrecio kel like,per anksti verkiam
  • Ne asvel eurolygoj zaisti saibu turi o prisiperka visokiu grybu
  • Apie overi jau irgi galiu pamirsti..o aisku dar tarpininke is pradziu buvo underi atspausdinus 😁
  • Pzdc 😁
  • Negi eilini karta busim prigauti visi 😁
  • Lavonai tie Asvel 😁 tragiski kolkas...
  • Tas ju - Center Curtis Borchardt zalg isude 20 tasku 😁
  • Cibona:
    - Center Dalibor Bagaric remains sidelined with a leg injury.
    - Jamont Gordon, who was involved in a gar accident, is traveling with the team and will be a gameday decision against Asvel Basket.

    Asvel Villeurbanne:
    - Center Curtis Borchardt had his hand operated on and will miss the remainder of the regular season.
    - T.J. Parker is fit to make his Euroleague debut.
    - Rawle Marshall is available for his Asvel Basket debut.
  • Ar tai galvojat kad pelnis mažiau nei 140 tašku
  • Ten ka tie bettingadvice kalba tai nereikia viska uz gryna fakta imti. traore ir samnickas zais, treneris dave traore pailseti, nes blogai jautesi
  • Ir traore su semnicku susizeide ,neatrodo jum jog geriausia cia butu underi pasigriebt ir ramiai sedet? su cibona viskas aisku be amerikonu ju zaidimas bus zymiai letesnis ,asvelis irgi ne stebuklas
  • Ka manot del K.Kangur over 2 su 2,55😟 per keturis macus mete 0-0-9-7
  • Campbellas nezais snd
  • Rezultatus visi moka pasiziureti, prancuzijoje buksuoja kaip reikia, bet tikrai su barsa ir su siena komanda zaide kaip komanda. neturiu laiko gincytis, nes kabiniejiesi prie zodziu kaip mergos
  • Tu man asvelio gero zaidimo pavyzdziu pateik,nebuciau su jais kokiu 3000-4000prapyles laukdamas to ju zaidimo laukdamas ,tai patikeciau.
    Siaip su piku sutinku,statom pries byrancia cibona,bet apie varliu gera zaidima ir pajegia sudeti gal nereikia?
    20.11.09 Нанси - Лион-Виллербанн 78:68 (20:18, 14:16, 20:12, 24:22)
    14.11.09 Лион-Виллербанн - ПСЖ-Леваллуа 75:77 (13:28, 21:13, 19:13, 22:23)
    11.11.09 Барселона - Лион-Виллербанн 76:62 (19:22, 22:17, 17:14, 18:9)
    07.11.09 Гравелин - Лион-Виллербанн 71:64 (13:18, 19:6, 18:19, 21:21)
    04.11.09 Лион-Виллербанн - Монтепаски 65:82 (29:10, 3:21, 16:26, 17:25)
  • Graves did not travel with the team as he s protesting after not getting his salary from the beggining of the season
  • Pravalov matei turbut vienas Cibonos rungtynes su Zalgiriu, Eurolygoje Cibona tik jas ir suzaide pries beviltiska isvyku komanda Zalgiri, o nuo MDP - 45, nuo Barcos - 21, nuo Ulkerio irgi gauta, Adrijoje paskutines -21. Tuo tarpu Asvelis daug geriau kovoja Eurolygoje, ir neskaitant rungtyniu su Zalgiriu kovodavo iki pat galo tiek su ta pacia Siena ir Barca, Ulekriui irgi tik po pratesimo pralosta. Cibona zaidzia tik namie gerai, isvykoje toks pats nulis kaip ir Zalgiris.
  • Taciau ir taip ju sudetis zymiai stipresne, zaidimas daug geresnis,


    nu anekdotas,kur tu ta geresni matei😟😟😟?
  • Jo nesuprantu tope 1.65 kaip bwine jau 1.40 uz asweli
  • Ir fora graziai atrodo ir overis asvelio ..10/10 gal siekiek ir per drasiai ,bet turetu sueiti ,o juk puslapiui tai irgi reikia naikinti kazkaip minusa :o
  • Manau kad teisingai ir daro išloš jie
  • Masiniai statymai susieti su sitom rungtynem
  • Oo masinis statymas,palauksiu kol pakils fora iki +6.5 😁
  • Greiciausiai irgi nesueis
  • 140 tasku overis nesueis? 😁