Sveciai atvyksta stipriausios sudeties,taciau ar pagrindiniai zaidejai zais labai daug tai dar klausimas.Vieningoji lyga tai vieta kur galima isbandyt jegas visu zaideju,patreniruot pagalba eurolygos kovom.Juolab CSKA zino,kad atvaziuoja zaisti pries komanda,kuri patyre triuskinamus pralimejimus tiek Ukrainos tiek Lietuvos klubam,kuriuos savo ruoztu gan itikinamai iveike patys.Tad susikaupimo tikiuosi minimalaus is sveciu.Rusijos superlygoje CSKA eina be pralaimejimu - 4 is 4,taciau pergales skina sunkiai.Ypac sveciuose rungtynes jiem klostosi gana sunkiai.Ta pati Janisejaus komanda lygoje uzimanti paskutiniaja vieta - 0 is 5 galimu,CSKA klubui tepralaimejo 79:82.7-3-5-12 - tai skirtumai kuriais laimejo sio vakaro sveciai savo lygoje.Eurolygoje taip pat ne rozem klotas kelias,bet apie tai jau puikiai zinot - didziausia pergale 10 tasku,toliau 2 pralaimejimai ir pergale paskutine sekunde imetant tritaski.
Didziausia meskos paslauga siam ivykiui turetu padaryti tie Kalevo sutriuskinimai Vieningoje lygoje.Visu statanciu uz CSKA minusine nusivylimui galiu pasakyt,kad siandien Rusijos klubas zias su visiskai kita komanda.Tie sutriuskinimai ivyko zaidziant vien tik pries estus.Komanda turejo palikti nepasiteisine legionieriai.Visi zinome koks pernai tapo Zalgirio zaidimas,kai neliko Browno.Nuo lapkricio 4 dienos i Kalevo gretas prisijunge du amerikieciai ir nigerietis.Pavardziu nerasysu,taciau psakysiu tiek,kad jie labai sustiprino centro ir atakuojancio gynejo pozicijas.Jau psitikejau jais ir neapvyle atnesdami pergale pries solidziai atrodancius Siaulius.Zaidimas akivaizdziai perejo ant legionieriu,tuo paciu prideda pasitikejimo visai komandai kuri sekmingai talkina savo pagrindui.
Klubai niekada istorijoje dar nezaide tarpusavyje.Kas zino ant kiek neparankus Kalevas pasirodys CASK'ui?Estijoje labai laukia sio maco ir sirgaliu turetu but kaip niekad daug.Niekas nekalba ten apie pergale,visi tik bando skaiciuoti ant kiek tasku pralos 😁 taciau visi kalba,kad kova turetu but rimta.Ir as is viso to pasidariau isvada,kad dosniausiai pasiuliusi bendrove +25 Kalevui yra per dosni,kuom ir bandysiu pasinaudot.
- Balsų: 0
P.s Nieko asmenisko.
Vojvodina,Bon Telekom - tai klubai kuriuose amerikieciai zaide praeita sezona.Turbut tai Europa? 😁
cske jau holdenas los,o kad los 2 sudetis nemanau,jie "stato"zaidima,taip kad susikaupimas bus geras.Tikejaus 15foros ir buciau minusine griebes,nes manu laimes apie20-25.
bet kuriuo atveju,sekmes.
p.s.:kalev rezai vtb lygoj negali but ziurimi,nebuvo ne tik 3naujoku bet ir keerles,arbet.kurie po 30min dabar losia.