Mano manymu labai geras ivykis.Taip Lokomotiv turi tikria gera gyenju linija, taciau paskutinese varzybose praleisti 2 ivarciai nuo Luch-Energijos.O kalbant apie puolima tai Lokomotiv turi tirkai viena geriausiu puolimo liniju cempionate.Ivarcius pasatruoju metu musa P. Odemwingie, po to jam gerai talkina D. Bilyaletdinov taigi Zenit kils daug problemu ginantis.kalbant apei Zenit jau turbut visi zinote apie komandos problemas gynyboje.Zaidziant pries stipresnes komandas iskarto praleidziami ivarciai. Pavyzdys varzybose namie su CSKA,kur buvo praleisti net 3 ivarciai.Taciau puolimo linija irgi veikai tikria gerai, todel Lokomotiv turetu praleisti.Beje Zenit paskutines 6 varzybose baigesi over, todel kodel ir siandien netuetu to buti?? tode lrenkuois over.
- Balsų: 0
Komentarai (1)