Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/09/17 22:15 bet title Serbija -3,5 (Serbija -3,5) @-125 7/10
 

Del laiko stokos siame cempionate nepavyko ideti daug statymu, taciau sekiau visas varzybas ir atlikau nemazai statymu. Si pusfinali galeciau apibudinti vos ne kaip ,,jaunimas pries jaunima". Aisku, rusu komandoje yra keletas ir labai patyrusiu zaideju, taciau turiu galvoje, kad tai visiskai naujos kartos komandos. Rusai nustebino ne viena komanda siame cempionate, taciau mano manymu jog D.Ivkovicius padarys reikiamas isvadas ir nekartos graiku ar kroatu klaidu. Serbai pirmiausia turi daug ilgesni suola, antra tikrai yra kam uzdengti Mozgova ir Mccarthy. Trecia, ta pati lazda du kartus nesauna 😁) turiu minti, kad 2007 metais pasiekimo tikrai nepakartos. Akropolio turnyre sios komandos jau buvo susitikusios kur serbai laimejo labai lengvai. Teko stebeti tas varzybas ir rusai taip strigo antram ir treciam kelini, kad per 15 min. neimete nei vieno tritaskio ir dvitaskio. Serbu pergale 75-57.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

uraganas13

Padėkų: 5

Sekėjų: 240

  • Unitai 296.63
  • ROI 20.15%
  • W% 62.98%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 183
  • Unitų atspėta: 1787.63
  • W-L-T : 114-67-2
  • Vid. unitų skaičius: 8.15
  • Unitų spėta: 1491.00
  • Vid. koeficientas: 139.7
 

Unitų pokytis

3103042982922862802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (28)

  • Be sansu tiem varliaedziams 😁
  • Dar laimi france ir zjb 😁
  • Atrodo zmogelis labai tikslus buvo,niekaip netikejau tokio scenarijaus kad rusai kelini toki lieva suzais....
  • Uraganas atspes rezultata 😁
  • Lafaa nieko cia juokingo tikrai .. pvz man patiko kaip carmelo statydawo o turbut dar ir stato taip. ten kazkaip pagal patikimuma nuo 25 iki 35 ir 45 kazkas tokio.. ant 1.85 kofo mazdaug .. nu ka jeigu gerai spelioji taj po biski po biski galima tikrai pliusa daryt su daug mazesne rizika ;]
  • Sveikinu visus, rusai neislaike
  • Laafa, tau juokingai , o kitiem ne...pvz lazybos gali but ne tik pinigu siekis...pvz gali pradet ir su 100 lt banku ir keltis iki 200 lt statydamas po 5 lt....
    bus beveik tas pats ,kas turint 1000 keltis iki 2000lt...
    cia aisku , jei statai nedaugiau 5% ir t.t.
    taip kad savo juokinguma susikisk 😁
  • Nu zinai vienam ir 100 daug, tai cia jau kiekvienam skirtingai 😁
  • To adulis..siaip kartais juokingai jei kas 100 ir sako stambiai, bet cia jau papuola i ta limita 😁 sekmes, kol kas lygi kova
  • O dar tie pizdukai rodys eurolygos kovas.. ziauru ;/
  • Kas cia vyksta😟? KOdel nerodo per Sport Baltic😟?
  • To laafa: 150 EUR. siaip cia vienam stambiau kitam smulkiau skaitos. ir nelabai turetu kitiems gi but skirtumas po kiek kas stato, savo kisenes reikia ziuretis 😉
  • To adulis ka reiskia stambiau? 😁 pritariu rusu +7
  • ;]]]]]]]]] pzda vel ispirkai 😁 )) nene, bukit ramu, rusai cia value vapse ;D mccarthy siautes 😁
  • Pupsikaj vel kaseku apsirukes nusisneki 😁
  • Rusai +7 su @1.50 :) pagausim viduriuka 😁 gal ir laimes serbai, bet manau po sunkios ir atkaklios kovos 😉
  • Nebuciau dejes jeigu netikeciau
  • 75-57 😁 manau pats netiki ka cia parasiai,o jeigu tiki tai....
  • Neverta listi i si maca, kalbu apie pergales vienos ar kitos komandos. Serbam vakar pasiseke, Lietuviai kaip visada sutriko kai praleido pora tritaskiu is eiles, Rusai zaidzia drausmingai ir nenustebciau jei jie laimetu.
  • As tai serbu ir ispanu pirmas puses i viena paimiau ;]
  • As serbus stambiau ir tik gryna pergale paemiau.. pabijojau fora bet manau sueis ir minusine
  • Cia bus apylige kova manau 😁
  • Serbu -4,5 ir litai kisenei
  • Rusu +6 ir sedziu ramus
  • Bet rusai pailseje, serbai vakar su LT pasidraske.
    As manau kad rusai sian pateiks dar viena staigmena.
    o tas skirtumas lb jau didelis
  • Per drasiai cia uzsimojai su 75:57,tokiam svarbiam mace tokio pranasumo net susapnuot negaleciau, juo labiau kad serbai nera ypatingi labai lyginant su rusais
  • As desiu underi, man cia vienintele baigtis nusimato
  • Akropolio turnyras visiskai ne prie ko cia. tada ir lietuviai rusus dare, bet..