Zinoma gana rizikingas statymas, taciau siandien tikrai neturetu gauti didelio pasipriesinimo is Novak'o. Kagi, tada beliks finalas, o finale greiciausiai reikes susitikti su Nadaliu, o ji nugaleti manau cia, jis tikrai sugebes. Tiesiog jau butu per skaudu psichologiskai jam pralosti ir cia, ir jis to tikrai nedarys. Prarado Wimbledon'a, prarado olimpines, prarado pirma reitinga, sito prarasti tikrai nepraras. Ir kovos iki paskutinio kraujo laso. Prisiminus Wimbledon'a, tenais finale Nadalis pirmus 2 setus laimejas, veliau vos ne vos isnese sausa kaily. Na ka, tikiu Federeriu, ir tikrai neabejojiu, kad jam pavyks US Open laimeti ir penkta karta iseiles, nes jam nebera jau kur ir besitraukti.
- Balsų: 0
Komentarai (1)