Na ka vakar pasisiukslino man vel Federer, tikrai to nesitikejau, o tie kurie ten prirase paskui komentaru, geriau nebejuokinkit, kaip sakoma durniams sekasi, tai ir imkit tokius kvailus ivykius, kokius siulot, pliuse nebusit.
Taigi trumpai. Dementieva toliau tesia ispudinga savo pasirodyma ir siame turnyre. Pries tai laimetas auksas Olimpiadoje, siame turnyre ji savo varzoves iveikia labai lengvai, nei viena is ju nesugebejo jai pasipriesinti. Jankovic taip pat nemanau, kad sugebetu iveikti Dementieva, jos servas nera toks patikimas kaip Dementieva, daro ji ir daugiau klaidu, apksritai ji zaidzia kur kas prasciau ir net neabejoju, kad butent Ruse pateks i finala.
- Balsų: 0
cia statistika is puslapio kur esi pagrindinis prognozuotojas... Nusileisk ant zemes ponaiti, neginu as nieko, bet man juoka kelia tokie pasisakymai kaip " tau iki manes dar toli"...
Ka manai apie Denis Istomin - Irakli Labadze?
Apie minusine fora triobete 😁
Admin, jei dedu futbola tai tik is 2-3 lygu, tenise nesu profas, bet pakankamai daug zinau ir minuse nesu. Ledo ritulyje as turiu cia didziausia pliusa, turbut visu cia nariu sudejus, yield irgi nera toks jau mazas bent 10 yra jei neklystu. O krepsinyje nusimaniau labiausiai, nors pliuse esu gal apie 70, bet cia mazas jis todel, kad buvo pora menesiu, kad deliojau pvz tokius sttaymus: Zalgiris laimes 1-5 taskais, 6-10 ir dedavau 10 patikimuma, paprasciausiai zaidziau ir tiek. Taip, kad tokie tavo pasisakymai, tipo nusimanau visose lygoje yra gryna nsm. As zinau tiek kiek man reikia zinoti ir manau tau su manim lygintis dar toli. Tuo labiau 100 kartu tau sakiau, nekvailiok su tais naujais prognozuotojais, kurie tik i minusa cia nuves, praejo dvi prognozes jam, pasiseke kaip durniukui ir dbr vaidina sikanti katina. Net neabejoju, jei jis kasdien bent po viena tokia nsm ides, bus minuse. Geriau tegu buna maziau tu prognozuotoju, bet rimtu, o ne siaip kazkokiu vaikigaliu kurie nueja i lazybu punkta pasieme statistika, paskui siulo visokias nsm.