Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2008/09/05 23:30 Dementieva (1) @-154 9/10
 

Na ka vakar pasisiukslino man vel Federer, tikrai to nesitikejau, o tie kurie ten prirase paskui komentaru, geriau nebejuokinkit, kaip sakoma durniams sekasi, tai ir imkit tokius kvailus ivykius, kokius siulot, pliuse nebusit.
Taigi trumpai. Dementieva toliau tesia ispudinga savo pasirodyma ir siame turnyre. Pries tai laimetas auksas Olimpiadoje, siame turnyre ji savo varzoves iveikia labai lengvai, nei viena is ju nesugebejo jai pasipriesinti. Jankovic taip pat nemanau, kad sugebetu iveikti Dementieva, jos servas nera toks patikimas kaip Dementieva, daro ji ir daugiau klaidu, apksritai ji zaidzia kur kas prasciau ir net neabejoju, kad butent Ruse pateks i finala.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Velnyys

Padėkų: 119

Sekėjų: 122

  • Unitai 74.15
  • ROI 0.20%
  • W% 51.75%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 5100
  • Unitų atspėta: 37786.15
  • W-L-T : 2575-2401-124
  • Vid. unitų skaičius: 7.39
  • Unitų spėta: 37712.00
  • Vid. koeficientas: 116.5
 

Unitų pokytis

10092847668602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (46)

  • Grybas 😁
  • Bl cia abi jelenos 😁 jankovic ane? 😐
  • Elena gavo
  • Sama -> 6:4 6:4 Jelena laimejo.
  • Oj uzlaginau biski 😉
  • Meski, is kart ir buvo kritikuojama, nes visgi pats staciau uz jelena ir visus 10 unitu. taip, kad... ;]
  • Gavo jelena?
  • Turkai jau geriau kritikuot iskart, o ne po maco
  • Done. vat jum taip ir reikia, kritikuojat is kart, o paskiau ir pralaimit.
  • Sakes.. kaip jankovic ginasi.. kokiu smugiu atmusa serva ruses.. net issiriecia kai smugiuoja;D
  • Dementieva geriausia ruske ;]]] sugalvojo serv/voley padaryt, o poto dar Df dadejo ;D
  • Ziauru 😔
  • 23 Shots, kaip Jankovic gynesi pize pize ;]
  • Nezinau, kaip jus zaistumet, jeigu pasiekia visus kamuolius jusu ir dar pora spagatu padaro ir betka tu saudyk, ji pasiekia ir atmusa, tada ir nebezinai kaip atakuot jau, neapsisprendi ir klysti... o Dementieva klyst moka... Jankovic labai gerai taktiskai pasirengusi
  • Per daug klaidu pas ruse...
  • Sakes 😔 kodel visada kai statai nedrebanciom rankom viskas susisika...o kai triedi i kelnes eina kaip is pypkes....tikrai maniau bus lengva pergale ruses 😔
  • Jankovic, ijunge toki gynybini tenisa, kaip Nadalis pas vyrus, nieko cia pebeprikurs atrodo dementieva...
  • Jankovic gerai priesinasi... Livebettinge gerai break gaudyt:}
  • Grazys zaidimas 😁 bet matosi dementievos pranasumas 😁
  • Break is karto 😁
  • Patikesime pastaciau 😉
  • Na taip,praeityje carmelo,gerai sakai 😉 siuo metu man atrodo demetieva taip ir zaidzia kai atrodo jos iveikti neimanoma 😁 tik cia aisku netinka zodis neimanoma,nes viskas yra imanoma 😁 tik siandien padejau uz rusaite ir manau jog labai ramiai galesiu stebeti ivykius 😁 siuo metu mano akimis ji zaidzia super ir finale manau be vargo ji atsidurs....tik va kaip visi zinom lazybose ko tik nebuna,tad gali buti kad po maco teks sedeti nukabinus nosi 😁
  • Nejuokink tu su tokiais pasiteisinimais... Tai jis nerimtus deda, tai jis seip zaidzia, pasakyk dar kad tie kur nepraejo specialiai ideti, kad kazkas pralostu, kaip kalba vienas asmuo is kito saito... Taip ir tampama juokdariais...
  • Forever, nusibodo aiskint is kur pas mane toks yield taip kad laisvas. Fanaz niekur nesu pagr prognz. Ir rimtus dedu tik cia. Ir daugiau komentaru nebus
  • 😁
  • Velnyys -110.84 -19.08%

    cia statistika is puslapio kur esi pagrindinis prognozuotojas... Nusileisk ant zemes ponaiti, neginu as nieko, bet man juoka kelia tokie pasisakymai kaip " tau iki manes dar toli"...
  • Ziuresim 😁
  • Macka, o jei laimes , pačiam ar bus juokinga? Tikrai Dementieva nežaidžia taip, kad jos nebūtų galima įveikt. Jankovic tą ne sykį darė praeityje (būta ir labai solidžių pergalių). No Bet
  • Zekit, kad vakare nereiketu kitaip kalbet 😁
  • Tai jeigu cia kaikuriem atrodo kad ivykis 50-50 tai gal geriau pasieskot ivykio kuris yra patikemesnis 😁
  • Wallace sakau pirmyn 😁 jei laimi alaus bonka is manes 😁
  • Juokinga kas mano jog jankovic siandien lames 😁 manau ir seta ji cia sunkiai pasiims ....
  • Ka tu cia siulai paziuret...abidvi tam turnyre eina be pralaimejimu, be to manau Jelenai sunkesnes priesininkes teko...o ir seip jei gerai vare, tai nereiskia, kad visada taip varis...ta forma, bet kada gali krist, be to ne pries bet ka zaidzia...man tai cia 50 ant 50, o su tokiu kofu manau del Dementievos neverta lyst...pazek kaip pas vyrus visokie Davydenko Karloviciai nuo kokiu rakeciu krito, o cia tai bet kas gali but...
  • Tu gal paziurek i formas ? Jei tu pagal pavardes deliosi pickus tai bus kaip daug kam su fede. Prie Blake pvz. o as su kofu pagavau riebei 😋
  • Stafis gal nori man pagristi savo nuomone del Dementievos?
  • Wallace ce tik tu taip manai. Jei manai kad Jankovic sugebes laimet tai pirmyn 😁 . As tai pilnai sutinku su velniu
  • Ce tik prilygino 😁
  • Is karto atsiprasau uz kvaila klausima, bet gal kas atsakys😁 Kaip cia tie pelnai unitais ir Yieldais skaiciuojasi? Jus ka cia sitam puslapi statymus atliekat, nes cia kazkas skaiciavo, kad 1 unitas 10 litu.
  • Rizikinga cia stafke...o su 2.6 kofu tikrai value surizikuot uz Jelena...
  • Geriau mazas pliusas nei didelis minusas 😁 tas senai aisku.
  • Nu jo bet-again 😁 skaiciai pas ji ispudingi... statyta 21775 unitu, kiek reikejo pinigu jei nors 1 unit *10lt. tai vadinasi reikia pastatyt 217750, beveik 218 tukstanciu kad laimetum 3500 😁 viskas tuoj ir pasakyta...
  • Forever nebepulk to vaiko... 😁 matai zmogus tik ant 1.6 yeldo dirba... net bankuose didesnes palukanas duoda 😁 😁
  • ... girdi tu proto bokstas, neisigazavai per daug? apie amziu butu idomu kiek paciam, man atrodo kad jaunuolis pagal mane esi... o prasivardziuoti stabdyk... taip galima ir susipykti...
  • Sveikas, sunku ka patarti, Istomin siemet neprastai zaidzia, bet jo danga labiau hard, tuo tarpu Labadze clay dangos zaidejas ir Istomin su juo gali tureti problemu. Na paprasciausiai neturiu siam nuomones, man cia no bet.
  • Velnyys, sveikas 😁 Seniai matyti cia kai kurie , 😁
    Ka manai apie Denis Istomin - Irakli Labadze?
    Apie minusine fora triobete 😁
  • Cia tau Niexas uz vakar komentara, tipo nusimanau visose lygoje ir t.t...

    Admin, jei dedu futbola tai tik is 2-3 lygu, tenise nesu profas, bet pakankamai daug zinau ir minuse nesu. Ledo ritulyje as turiu cia didziausia pliusa, turbut visu cia nariu sudejus, yield irgi nera toks jau mazas bent 10 yra jei neklystu. O krepsinyje nusimaniau labiausiai, nors pliuse esu gal apie 70, bet cia mazas jis todel, kad buvo pora menesiu, kad deliojau pvz tokius sttaymus: Zalgiris laimes 1-5 taskais, 6-10 ir dedavau 10 patikimuma, paprasciausiai zaidziau ir tiek. Taip, kad tokie tavo pasisakymai, tipo nusimanau visose lygoje yra gryna nsm. As zinau tiek kiek man reikia zinoti ir manau tau su manim lygintis dar toli. Tuo labiau 100 kartu tau sakiau, nekvailiok su tais naujais prognozuotojais, kurie tik i minusa cia nuves, praejo dvi prognozes jam, pasiseke kaip durniukui ir dbr vaidina sikanti katina. Net neabejoju, jei jis kasdien bent po viena tokia nsm ides, bus minuse. Geriau tegu buna maziau tu prognozuotoju, bet rimtu, o ne siaip kazkokiu vaikigaliu kurie nueja i lazybu punkta pasieme statistika, paskui siulo visokias nsm.