Topsport siandien vel siulo didesni kofa turbut jiems rumunai pasirode ispudinga komanda, wakar jie ilgai spardesi pries belgus bet pabaigoje iwyko tai kas ir turejo iwykti pralose ir dar net -5 fora belgai pramuso (nors rumunai atkovojo dwigubai daugiau kamuoliu!), siwakar tokio scenarijaus nesitikiu estams pergale labai swarbi jei dar nori pakowoti del priziniu vietu, rumunai los sirgaliams aisku maziau jaudulio ir panasiai bet cia nugales stipresni, priminsiu jog estai pralose tik vienerias warzybas belgams atkakliose rungtynese, tuo tarpu seimininkai lose su silpnesnemis komandomis. Keleta pawardziu estu komandoje losia sawo auksciausioje lygoje ir ne nuo atsarginiu suolelio, manau rumunijos krepsinio lygiui dar toli ir iki tu paciu estu..
- Balsų: 0
Komentarai (1)