Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2008/08/05 15:00 Chardy (1) @-161 8/10
 

Labai trumpai. Abu tenisininkai clay dangos zaidejai, bet Chardy ne taip jau prastai siemet atrodo ir ant greitu dangu. Apskritai jam sis sezonas neprastas, puikiai pasirode Roland Garros. Siuo metu jis puikioj formoj, preita sawaite laimejo turnyra. Cuevas tikrai ne kokioj formoj, ant hard nieko ispudingo nedemonstruoja ir man cia tik Chardy pergale

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Velnyys

Padėkų: 119

Sekėjų: 122

  • Unitai 88.15
  • ROI 0.24%
  • W% 51.77%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 5098
  • Unitų atspėta: 37786.15
  • W-L-T : 2575-2399-124
  • Vid. unitų skaičius: 7.39
  • Unitų spėta: 37698.00
  • Vid. koeficientas: 116.5
 

Unitų pokytis

10094888276702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (86)

  • Jo 2-0
  • Chardy win?
  • 6-2,6-2 😁 gerai pavare jie 😁 sveikinu laimejusiuosius 😉
  • Ad-40.ad-40
  • 40-40.40-40 😁
  • 😁
  • 5-2,5-2 😉
  • Alves ir Chardy identiskai losia 😁 antras setas 4-2.4-2 😁
  • Pienius 😁
  • 90 gimimo
  • Siandien Ricis losia 😁 bet gaila pralos o taip butu jega kad eitu vien pergalem 😁 kiek Berankiui metu 18 ?
  • Nu jo kai 90% kad nelis ir startas neblogas tai gal ir nieko..
  • 40-0 3 -1 saunuolis
  • Na zinau kad mazi bet 70% kad iviks jie ;] na su bolidu klasifikuoti kiek bus ten man patinka startavo 20 lyg tai buvo 14.5+ ir trasa gan tiesi mazai posukiu nera kur susidurt beveik ir praeina toki lengvai 😉
  • Man per mazi kofai kai as tai randu garantuotu po 1.4 ir man gerai/..
  • Breikas😡😡😡
  • Nu rimtai normaliai ir si karta gerai buvo rungtyniu kazkiek ratu iveikt reikia kad butum pabaiges rungtynes massa skaitesi kad klasifikuotas 😉
  • 😁 didziausia nesamone
  • As tai geriau gal kombinuosiu kiek bus klasifikuota ir kad baigs rungtynes Hamillton Kovalainenas Raikolenas Massa Kubica Alonso IR haidfildas koks ir 4 kofa netoli gaut tureciau
  • Ir kofas jau bus bent virs 2 oj mesiu..
  • Hamilton😡😡😡
  • Nu jo 😁 taip viskas apsiverte greit 😁 kaip manai kas laimes kitas lenktynes Massa??
  • Bige😁
  • Kur sedi akropoly kokiam?
  • Geriausia kai f-1 forumas keitesi kai vieni dziaugesi kad Ham padanga sprogo , oveliau kiti kad massa sugedo 😁 DDDDD
  • Na pirma seta 1variantai laimejo o antram apylygei losia abi poros ciuvas geima laimejo 0-1 dabar
  • Sedziu inre kavinej,blt kad cia neuzkrauna:////
  • Nezmoniskai ten rodo nugaletoju pakilas ir iskart massa rugsta ;/// ziauru ;//
  • Cia tau nesporto zinios 😁 bwin.com/livebets.aspx?eventID=1309506

    Aik pasizesi ;D
  • Va del to massos juokiausi ir verkiau 😁 tragikomedija pavadinciau pats sergu uz Mclaren o man reikejo kad massa aukstesne vieta nei kimis paimtu ir buciau laimejas 400 , bet..
  • Alves pirma seta lengvai laimejo o antram apylygei 1-2 gauna i ragus beveik 40-40
  • O kaip baigesi sitas pirmas setas?
  • 6-3 *1-2
  • 1-0 setai
  • Zinau kad kazkas dar nelabai seniai zaide 17-15 cia paskutinio seto. O lyg dar kazkas ir virs 20 buvo suvare bet tiksliai nzn..
  • T. Alves - S. Ventura,kaip sis macas?koks rez?
  • Ziauru ant tokiu kai zapadlo padaro kurio neimanoma tiketis . Kaip MAssa vare 1 3ratai liko sugedo Ferari nu pz... ziauru ten buvo
  • Koks rezultastas?
  • Prisimenu kai gasquet pirmavo tie break 6-1 ir sugebejo pralost pries kazkoki lopa o antram sete 6-1 laimejo.. oman reikejo 2-0
  • Koki ilgiausia teniso maca esat kas stebeja??
  • 4-1..
  • Aisku tikekimies Chardy laimes si seta
  • Iki 7 po viena
  • 2-0 pradzia nebloga..
  • O dabar kaip taskai skaiciuojami??
  • Patinka kai 5 h losia 😁
  • Nekenciu tokiu macu kai losia 2h
  • 6-6 ;//
  • 15-40
  • Tai gi aisku kai tu. Cia tas pats kai tau aiskinau su braek point.. Tai zymiai sunkiau nusiimt kai priesininkas servuoja.. va siandien kolkas nebuvo nei vieno break..
  • 0-0 6-5
  • Kaip geriau kai tu serva paduodi ar kaip priesininkas??
  • Kiek jau yra?
  • Cia geriausias atvejis 😉 6 5
  • Tikekimes 7-5..
  • Ilga kova bus dabar dar iki 7 geimu ;// bus 7 -6 tikiuosi blogiausiai. o 2 seta tai mieganciai los ilgai uztrux ziauriai ;// galejo nusimt ir butu buve 6 4
  • ://
  • 5-5 ;////
  • Neatspejau 5-5
  • 40-ad
  • Kapojasi speju ims ir bus 6-4..
  • 40-40
  • Jo dasivijo Chardy
  • Tai dabar po 5-5?
  • Neisnaudojo bp..blet
  • Va turi bp
  • Ar buvo 40-0 ?
  • 5 -4 40-40
  • Gal bus 6-4 arba 5-5
  • Blm kaip baisei losia 0-30
  • Cuevas tai pirmam geime lyg 3 bp turejo bet nepaseme 😁
  • Nu break point tai reiskia kad galejo pasimt nesavo geima vienu karta laimejas pvz jei Chardy butu laiminejas bent 40-30*
  • Labai ge
    eit zaidimas vyksta dar tik 27min o 9 geimai sulosta
  • Lieve numeskit kas galit aciu!
  • Paaiskink Nelaime
  • Kazin ar Chardy isvis bent bp turejo..
  • BUS TIE BREAK
  • 0 30 gauna dbr 4 3 nesam
  • Saunuolis😁
  • 4 3 gerai sausa padare
  • Chardy buvo atitrukes 2 1 ir beveik 3 geima eme tik dasivijo ir 3 3 greit tapo ;//
  • 3 3
  • Jau pastebejau pats , bet dekui 😁
  • Bwin
  • Gal yra koks live?