Nesitikejau, kad duos tokia didele fora Radwanska. Nors Serena kaip ir jos sesuo labai gerai zaidzia ant zoles, negalima butu nuvertinti ir Radwanska, kuri neblogai pasiruose siam turnyrui. Radwanska beje pries si turnyra zaide Eastbourne ir ji laimejo, o iveiktos varzoves tikrai ne is silpnuju: Razzano, Dulko, Bartoli, Petrova. Pastaroji ir siame turnyre demonstruoja puiku zaidima. Radwanska labai lengvai iveike pirmus 3 turus,o vakr sugebejo eliminuoti Kuznetsova. Serena siame turnyre dar neturejo rimtos varzoves, kad ir vakar iveikta Mattek 6:3 6:3, taciau ne karta pirmaudama 40:0 nesugebedavo pabreikinti Mattek, o servuodama dare nemazai klaidu. Manau Radwanska siandien rimtai ir garbingai pasiprieisns Williams.
- Balsų: 0
o man menesio pradzia ziauri, niekad tokios neturejau:/
Velnyys
2008-07-01 06:39:02
Zverev turi imti, su Horna sunku pasakyt
L. Horna-W. Eschauer
abu uz pirma varianta, ka manot? sorry, kad ne i tema siek tiek 😁