Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2008/07/01 19:30 bet title Radwanska +4.5 (Radwanska +4.5) @-118 6/10
 

Nesitikejau, kad duos tokia didele fora Radwanska. Nors Serena kaip ir jos sesuo labai gerai zaidzia ant zoles, negalima butu nuvertinti ir Radwanska, kuri neblogai pasiruose siam turnyrui. Radwanska beje pries si turnyra zaide Eastbourne ir ji laimejo, o iveiktos varzoves tikrai ne is silpnuju: Razzano, Dulko, Bartoli, Petrova. Pastaroji ir siame turnyre demonstruoja puiku zaidima. Radwanska labai lengvai iveike pirmus 3 turus,o vakr sugebejo eliminuoti Kuznetsova. Serena siame turnyre dar neturejo rimtos varzoves, kad ir vakar iveikta Mattek 6:3 6:3, taciau ne karta pirmaudama 40:0 nesugebedavo pabreikinti Mattek, o servuodama dare nemazai klaidu. Manau Radwanska siandien rimtai ir garbingai pasiprieisns Williams.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Velnyys

Padėkų: 119

Sekėjų: 122

  • Unitai 67.15
  • ROI 0.18%
  • W% 51.74%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 5102
  • Unitų atspėta: 37793.15
  • W-L-T : 2575-2402-125
  • Vid. unitų skaičius: 7.39
  • Unitų spėta: 37726.00
  • Vid. koeficientas: 116.5
 

Unitų pokytis

10090807060502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • As nenagrinejau, pasakiau ka manau ir tiek. chalanger turnyruose taip jau buna, nesistenge ir nelaimejo, px gal jam tas turnyras, toks jau sportas visada nenuspesi, geriau galvoti savo galva, o ne kitu.

    o man menesio pradzia ziauri, niekad tokios neturejau:/
  • Prastas prognozierius is taves 😁 zverevas gavo kaip reikalas gaila as darbe buvau nemaciau ka zmogus klause turbut vien kad girdeta pavarde taip ir pasakei kad turi imti

    Velnyys
    2008-07-01 06:39:02
    Zverev turi imti, su Horna sunku pasakyt
  • Gerai butu kad siaip laimetu..
  • Dementieva arba Serena laimes speju..
  • Čia overis gražiai žiūrisi..
  • As galvojau kad daugiau nei 4.5
  • Tipo jo
  • Ce tipo kad radvanska dar gali pralost 4 ? 😁
  • Zverev turi imti, su Horna sunku pasakyt
  • Tipo 2 variantas? tai gautus maziau nei 4.5
  • M. Zverev-M. Koning
    L. Horna-W. Eschauer

    abu uz pirma varianta, ka manot? sorry, kad ne i tema siek tiek 😁
  • 2
  • Tai cia tipo kai duoda 0-4.5 tai variantas 1 ?