Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2008/06/19 00:45 svedija (2) @164 7/10
 

Absurdiskas kofas.pagrindine stafkes priezastis.nors rusai turi zvaigzdes savo komandoje kaip kerzakovas ir kitus,bet tos zvaigzdes negali lygintis su svedu superzvaigzdem kaip zlatanas,freddys ir henrikas.svedai mano nuomone daug aukstesnio lygio komanda.tai gali pasakyti rungtynes su ispanais
rusai-ispanai 1:4
svedai-ispanai 2:1
manau tai gera stafke.ka jus manot?

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Tomas

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -66.74
  • ROI -18.23%
  • W% 41.67%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 48
  • Unitų atspėta: 299.26
  • W-L-T : 20-28-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.63
  • Unitų spėta: 366.00
  • Vid. koeficientas: 100.6
 

Unitų pokytis

-50-56-62-68-74-802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (11)

  • Cia norejau pronoze parodyt
  • Cia tai geras pastebejimas Tomai.
  • Jei taip pradeciau vardint tarkim brazilijos rinktine tai reiketu visa pagrindine ir atsargine sudeti isvardinti,o del tu pinigu tai mano nuomone zaidzia zaidejai ,o ne pinigai ir pavardes
  • Pastarosiomis dienomis sklinda nemažai gandų susijusių su šia dvikova. Rusijos futbolo sąjunga jau viešai pareiškė, kad laimėjus šį mačą savo tautiečiams išmokės 7 mln eurų. 0,5 mln eurų sėkmės atveju atitektų komandai vadovaujančiam G.Hiddinkui.

    Įvartis.lt prognozė: Rusija 2:0svedija
  • Kur Elmander,Rosenberg?Tomai,nepaminejai😁
  • Viskas priklauso nuo ju ,o del fredzio ir henriko tai as manau ,kad jie dar turi smarves
  • Fredzio zvaigzde jau leidziasi,o larsono jau senokai nusileidusi taip,kad cia zvaigzdes nevykusiai parinkai.zlatanas taip.na,o stafke gal ir gera,bet tikrai ne del siu priezasciu kurias isvardinai.prisimink rumunus ,prancuzus ,italus
  • Sorry uz svedus dedu pasirinkimas 2 netycia parasiau jei netikit nueikit i topsporta pazekit uz svedus duoda 2.64
  • Gera stafke butu jai butu ne 1 o 2 nes rusai tikrai nelaimes😉
  • Jasna...jasna 😉
  • Kerzhakovo net nėra rinktinėj, apuoke.