Absurdiskas kofas.pagrindine stafkes priezastis.nors rusai turi zvaigzdes savo komandoje kaip kerzakovas ir kitus,bet tos zvaigzdes negali lygintis su svedu superzvaigzdem kaip zlatanas,freddys ir henrikas.svedai mano nuomone daug aukstesnio lygio komanda.tai gali pasakyti rungtynes su ispanais
rusai-ispanai 1:4
svedai-ispanai 2:1
manau tai gera stafke.ka jus manot?
- Balsų: 0
Įvartis.lt prognozė: Rusija 2:0svedija