Austrija-Kroatija. Daug šnekėta apie rungtynes, todėl trumpai. Austrija nelabai gera gynybinė komanda, todėl manau du įvarčiai Kroatams tikrai nėra daug mano manymu kris greitas įvartis, o antrą įmuš kontraatakoje, nes visi žino, kaip greitai lekia kroatai. Olič ir Klasnič ir turime du įvarčius. Sekmės. P.S. manau Handicap kroatų irgi praeis.
- Balsų: 0
Komentarai (0)