Siandieninis Cleveland pitčeris išvykose turi ERA beveik 7. Kansas pitčeris Bannister, kiek teko stebeti varzybu, pastaruoju metu taip pat išvykoj turi l. didelę ERA.
Kodėl statau 8/10 ? Todėl, kad naujokui negalima 10/10, o tuo labiau 30/10 ! Taigi nerasau 30/10, nes sitam saite to negalima...
- Balsų: 0
Reikia mokėti atrinkti esmę ir ją pateikti- visų skaičiukų surašinėti neverta.
Jei abieju pitčerių labai didelė ERA - bus ryškus overis.
Aš asmeniškai už šitą užmečiau 45/10.
Beje vis trina mano prognozę MLB San Francisco(-1.5)-San Diego 1, koef 2,64.
Malonu, kad toks geras losejas kaip Beat pritaria, kad tai- gera prognozė! Todėl pasiūlysiu dar prognozę...
gera prognozė. 😁