Laaaaukiu nesulaaaukiu siu varzybu. Pingvinu komanda finalo serijoje Raudonsparniu namuose gavo pati salciausia dusha koks tik imanomas. Per dvejas rungtynes nei viena ju shaiba nepataike i Detroito vartu tinkla. Pitsburgo komanda apie rungtynes kalbejo kad didziausia problema jiem kele Detroito gynyba ir kad priesininkai puikiai pasinaudodawo menkiausia klaida kas leme Pitsburgo komandos pralaimejima pirmose rungtynese 0:4 o antrose 0:3. Dabar finalo serija keliasi i Pitsburga. Siu rungtyniu baigtis man neaiski ir net labai neaiski nors linkciau velgi prie Detroito pergales taciau si karta renkuosi kita statyma. Kad ivarciu bus maziau negu 6. Visu pirma manau finalo serijos varzybose komandos zaidzia atsargiau negu bet kada. Pingvinai pajuto kad menkiausios klaidos gali kainuoti ivarcius. Detroitas zaisdamas isvykoje nesijaus taip uztikrintai kaip namie tuo labiau kad Pitsburgas kovos dar atkakliau bet velgi ju didziausias uzdavinys yra Detroito ginyba. Nuojauta kuzda kad visgi pitsburguj pavyks daugu daugiausiai imusti du ivarcius. Statymo likimas priklausys nuo to koki zaidima pasirinks Detroitas, ar jie dar labiau sutelks demesi i ginyba ir naudosi tik labai patikimomis progomis imusti ivarti ar ir ir toliau shaibomis plesys Pingvinu vartu tinkla. Taciau velgi pitsburgas noredamas iskelti NHL finalo taure turi sutvarkyti ne tik savo puolima bet ir ginyba, nes visgi per finalus prasileisti po 3 ir 4 ivarcius nemanau kad yra geras zenklas.. ;] tajgi per sias varzybas tikiuosi atkaklaus pitsburgo puolimo kuris atsirems i patikima Detroito ginyba, kuria galbut po isanalizuotu varzybu visgi pitsburguj pavyks pralauzti bei paciu pingvinu ginybos pagerejimo kuris neleis taip sekmingai atakuoti detroitui .. ;] na .. sekmes! ;]
- Balsų: 0
Komentarai (14)