Mazai turiu laiko tai trumpai aprasysiu. Pirmos rungtynes baigesi 0:0, taigi siandien Slavia reikia tik laimeti, o jiems tai padaryti manau nebus lb sunku, komanda pajegesne uz Zilina, labiau patyrusi tokiose varzybose ir t.t. Slavia savo lygoje pirmame ture iveik Jablonec 1:0 isvykoje, o Zilina sezonas dar neprasidejo, manau komanda dar nera tiek pasiruosusi kaip Slavia, taigi siandien renkuosi itikinamai daugiau nei vienu ivarciu Slavia pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (0)