Na cia jau tikrai nusvaigo Orakulas duodamas toki dideli totala, cia maximum turetu buti 8-9 taskai. Taip jis paskutinese rungtynese suzaide puikiai, taciau jis dazniausiai Kaune ir suzaidzia sekmingiau, kai sumeta keleta tritaskiu, Vilniuj nemanau, kad jam taip pasisektu pataikyti tolimus metimus. Be to sunkiai jam sekasi dengti Petraviciu, Bajramovic ir greitai prisirenka prazangu. Ir Zukauskas paksutinese rungtynese suzaide kiek geriau, jei siandien jis suzais panasiai, manau Markota imesti bent 11 tasku bus be galo sunku. Na nera cia daug ko plestis, paprasciausiai nesitikiu, kad vel imes daugiau negu 1 tritaski, o po krepsiu jo zaidimas yra silpnas, ypac kai jo oponentai kur kas pajegesni, baudas taip pat jis meta ne itin taikliai..Man cia tik under.
- Balsų: 0
pagaliau pricas turi suzaisti kaip moka