Djokovic atrodo įspūdingai šiame turnyre, visus šluoja iš kelio, tačiau šiandieninis jo varžovas ne bet kas, o pats Federer. Federer pradėjęs turnyrą apgailėtinai, kai vos išsikapstė mače su RRH, kituose dviejuose etapuose atrodė labai užtikrintai ir nors vakar pralaimėjo setą Nalbandianui, tačiau jau tą setą argentinietis žaidė virš savo galimybių ribos, atmušinėjo nerealius kamuoliukus ir beveik nedarė klaidų. Antrame ir trečiame sete nebuvo tokios sėkmės, žaidė taip kaip moka Nalbandian ir tada jau prieš šveicarą neturėjo ką priešpastatyti. Atrodo Federer tikrai atsigavęs, įgavęs pasitikęjimą savo jėgomis ir šiandien manau tikrai pakovos su serbu labai rimtai dėl pergalės, o su tokiu koeficientu Rogerio nepaimti tiesiog negalima. Sėkmės.
- Balsų: 0
Komentarai (2)