Taigi nesu didelis teniso zinovas , taciau stebejau abu pusfinalius ir supratau kad finale greiciausiai bus ir tie brake, ir 3 setai... Seip geriau man atrodo Jankovic, taciau kursus bendroves sudare manau pagal tai, kad Williams zaidzia savo salyje, kur ir neblogas palaikymas yra. Pagal mane pirma seta laimes Jankovic ,antra sunkiai Williams, o trecias kaip dievas duos.... Na bet man cia tik over.... sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (0)