Giessen wiena is lygos autsaideriu, nei namie, tuo labiau isvykoje zaidzia lb silpnai, komanda praktiskai tempia keleta legionieriu, bet ir jie nepasizymi aukstu meistriskumu ir stabiliu zaidimu. Na tai skirtingo pajegumo komandos, bamberg kowoja del aukstesnes wietos, ir manau bent 8 sugebes laimet. Namie laimejo 20. Rasau per wap, nes intiko sian neturesiu
Bamberg zymiai pajegesne komanda, turi ilgesni zaideju suoleli, zaidejai aukstesnio meistriskumo, siemet komanda garbingai suzaide ir eurolygoje. Turi gera treneri, kuris didziausia demesi skiria gynybai ir ji geriausia lygoje. Bamberg puikioj formoj.
Komentarai (3)