Vakaru konferencijoje kova del vietos playoffuose vyksta atkakliai kaip niekada ir ne veltui tokia pajegi komanda kaip denveris, net nepapuola i astuntuka. Norint issaugoti sansus uzimti bent astunta vieta, pergale siandienos varzybose butina. Tiek Denveris, tiek New Jersey turetu losti pilnu sudeciu, bet kaip beziuretum Denverio sudetis kur kas geriau atrodo. Vienintelis minusas pas juos, tai kaip ir daugumos beganciu komanda, tai prasta ginyba. Bet siandiena tikiuosi tas nepakis kojos ir galingas ju puolimas pades iskovti pergale pries banguojanti Nets zaidima.
- Balsų: 0
Komentarai (0)