Tikrai nezinau kodel tokia maza fora, bet butent del to sita stavke ir parasyta ir del tojai toks aukstas patikimumas duotas. o apie traumas nieko negirdejau.statistikos laimetu pralaimetu rungtyniu nepateikiu nes kas nori ja gali pasizureti orakulo puslapyje. tai kam kopijuot?
Dabar pagalvok logiskai kodel duoda tokia maza fora jeigu komandu lygis akivaizdziai skirias manai bookmaker tokie debilai ir duoda tokia maza fora seip, yra tam priezastis gal traumos ar vel kasnors, cia reik labiau pasidomet nes jei kaip tu sakai kad komandu lygis ryskiai skirias tkrai neduotu vos -1,5 foros
Komentarai (5)