Manau, kad M.Brown vėl pribrendo laikas iššauti, tuo labiau, kad Olympiacos yra komanda, kuri mėgsta gintis "zona" ir tai suteikia daugiau laisvės gynėjams mesti tritaškius, o M.Brown gavęs bent menkiausią progą tikrai ja pasinaudos. Jei pataikytų porą pirmų metimų, vėl pasijustu ant bangos ir 20 taškų nebūtų riba. Be to, Popovičius bus po ligos, todėl gali būti, kad jo forma bus šiek tiek kritusi, o tai dar prailgins Browno minutes aikštėje, kurių jam ir taip netrūksta.
- Balsų: 0
Komentarai (0)