Imu,kad rusai laimes ir pirma maco puse ir visas rungtynes. Vis tik cska aukstesnio lygio ekipa,geriau susizaidusi,bene visose pozicijose turi geresnius krepsininkus. Visas sezonas tai rodo. Taip,pao namie laimejo 3 maca,taciau net ir tada jie neatrode geriau praktiskai uz maskvos kluba. Greiciau cska tiesiog nepaejo. Gali rusai jau siandien uzbaigti serija ir turetu ta padaryti.
- Balsų: 3
Komentarai (0)