Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2014/04/17 03:06 New York (NY -2) @240 7/10
 

Na juokingas kofas, nera Melo, ok, jau irode NY kad gali taskyti be jo. Beto viskas greiciausiai pakryps taip, kad Torontui visui ne pro sal butu ir pralaimejimas. Derozano nebus tikrai, o NY dabartineje situacijoje gali laimeti ir taip. Value imho

  • Balsų: 16
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

kookkai

Padėkų: 25

Sekėjų: 22

  • Unitai -39.80
  • ROI -0.70%
  • W% 44.28%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 873
  • Unitų atspėta: 5799.20
  • W-L-T : 379-477-17
  • Vid. unitų skaičius: 6.69
  • Unitų spėta: 5839.00
  • Vid. koeficientas: 179
 

Unitų pokytis

-20-28-36-44-52-602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (4)

  • O, nereikejo net rasyt del pralaiejimo 😁 mudazvonas, dekui uz info, nurodyk saskaita kur pinigus pervest uz tavo neitiketina spejima
  • Deja, Bruklinas kaip suprantu taupys dafiga zaideju taigi pralose nuo Clevelando jie krenta i 6 vieta. Jie bando isvengt manau Chikagos. O Chikaga velniai zino ka jie masto, jie manau irgi nenori zaist su Bruklinu. Torontas irgi. Cia zodziu siandien bus komedijos naktis nes pamatysit tos kurios \"turi laimet kad uzimtu geresne vieta\" bandys pralosinet kad nesusitiktu su stipresniais varzovais. Ta paty Kazlauskas su Graikija dare kad isvengtu Ispanu.

    Tiesa, Torontui dar pralaimejimas tinka ir del to kad jie jeigu eitu iki SF ten tada jau zaistu su Indiana kurie jiem daug parankesni negu Heat. Tai tiek, pas mane siandien irgi NYK paimta gana nesmulkiai. 😁
  • Cia reikia but visisku idijotu jei rinktis sita fora 😄 Torontas cia ir viskas.
  • Kodel torontui butu neprosal pralaimejimas? argumentuok, nes manau jie nori 3 vietos ir los su was, nei but 4 ir lost su nets