Na juokingas kofas, nera Melo, ok, jau irode NY kad gali taskyti be jo. Beto viskas greiciausiai pakryps taip, kad Torontui visui ne pro sal butu ir pralaimejimas. Derozano nebus tikrai, o NY dabartineje situacijoje gali laimeti ir taip. Value imho
- Balsų: 16
Tiesa, Torontui dar pralaimejimas tinka ir del to kad jie jeigu eitu iki SF ten tada jau zaistu su Indiana kurie jiem daug parankesni negu Heat. Tai tiek, pas mane siandien irgi NYK paimta gana nesmulkiai. 😁