Arba vel man atrodo, kad kofas nesamoningas arba nieko nesuprantu. Tsonga pries kohli zaide visai grazu macha, abu liniju prisaude, padavimas taip pat veikia gerai. tik nesupratau del ko atidave 2 seta net nekovojes, na bet ne esme, pasieme graziai zaidzianti kohli. Siandien Fognini atrode isvis baisiai. Na bet ir trugde zaidimui labai stiprus vejas pirmam sete. Pries sousa atrode pavarges, siandien isvis dusauja begiodamas, padavimas taip pat nedirbo tiesiog sekesi, kad bautista dare nemazai klaidu.
Cia niekaip nematau fognini pergales, tik jau ne su tokiu zaidimu..
- Balsų: 45
Komentarai (8)