Labas vakaras, Dalaso Mavericks vs Phoenixo saules, čia virs kova ir visi mes tai žinome. 211 taškų man asmeniškai atrodo mažai- per mažai šioms komandoms.. Dabar visi pakelkit rankas kurie nežino kiek meta šios komandos? O jos meta gerokai per overi, suns toks žaidimo stilius o jis greitas - bėk mesk nueik pasiimk kamuolį ir vėl kartojam. Mačas svarbus ir tikrai nemanau, kad bus akcentuojama gynyba, čia, kas daugiau imes tas ir laimės. Sėkmės
- Balsų: 4
Komentarai (0)