Situacija tokia, kad namai kovoja del islikimo lygoje, o sveciai del TOP 3.Kova bus, motyvacija didele abiem ekipom. Istres yra gryna overine komanda, ir musanti ir prasileidzianti daug.Tokioj situacijoj manau eis i ataka, nes jie tiesiog nemoka zaisti nuo gynybos, kaip tai daro daugelis komandu, svarbiose rungtynes.Jei ir turi sansu laimeti, tai gali padaryti tik musdami kelis golus, kas imanoma.Uzsivedimas didelis prie savu sirgaliu bus.Caenas zaidzia daug protingiau ir nepuola i prieki be galvos, taciau cia jie tikrai isnaudos kiaura Istres gynyba kontratakose.Istres komandoj zodzio gynyba tiesiog nera 😄 Jie bega i prieki akis isdege ir manau, kad siandien nesulauksime jokiu isimciu.Sekmes
- Balsų: 8
Komentarai (1)