Mano manymu rungtynės nebus tokios rezultatyvios kaip pirmosios, visgi svarba didžiulė, atakos bus rezgamos apgalvotos, tai užtruks laiko, taipogi pirma rungtynių dalis turėtų būti nervinga, o užsivedimas (iš ryto pusės kuo greičiau atlošti tuos 6 taškus) gali net pakišti koją. Abejoju ar tokiom sąlygom esant komandos mes į kėlinį po 20+ taškų.
- Balsų: 6
Komentarai (0)