Sveiki, cia overis ziaurus bus viso grajaus, Leverkusenui neber kur trauktis , sansu nera patekti toliau ramiu veidu los chebra. dedu kad Bayeris imus daugaiu vieno golo jei imusa tikviena litai gryzta , o afdrug imus ir dar viena nenustebciau jei cia siandien baigtusi kokie 4:2 . taigi pirmas macas ziaurus buvo , bet cia jau neber del ko lost visi atsilafarine bus manau laisvas macas bus , savo malonumui Sekmes.
- Balsų: 19
Komentarai (0)