Dar vienas value koef.
Laikas, kai visos iki tol buvusios pergalės yra pamirštamos ir Khimki tuo nebegali didžiuotis, galbūt būtent tai ir padarė psichologinę duobę mače su Valencija.
Pirmos rungtynes laimėjo Valencia 16tšk skirtumu. Kas be ko, Khimki nuo pat rungtynių pradžios bandys imti Ispanijos klubą už gerklės ir bandyti tirpdyti tą deficitą, tačiau nei kiek neabejoju, jog Valencia būtent tam ir ruošiasi. Stengsis atlaikyti pirminį Khimki spurtą, o tada primesti savo žaidimą.
Jei bus leista Khimk\'ams pajausti savo žaidimą namie - tada jau laikykis. Valencijos misija nelengva, bet atsilaikius bus galima numalšinti Khimk\'ų entuziazmą.
Norėdama žengti į sekantį etapą Valencia stengsis atsilaikyti šias rungtynes ir nugalėtojas kelių taškų skirtumu (kaip formalumas) turėtų spręstis paskutinėmis minutėmis.
Manau čia galima tikėtis Valencijos pergalės antrąkart.
Taigi, renkuosi Valencijos pergalę , nes jie ne šiaip laimėjo pirmas rungtynes tokiu skirtumu, ir tikiu , kad yra pajėgūs tai padaryti antrąkart.
Sėkmės.
P.s. rekomenduočiau po vienodą sumą uždėti atskirai ant Bešiktaš, Valencijos bei Budivelnik pergalių. Bent 1 tai tikrai sueis (o tai jau yra pliusas, nes koef min 4,25).. Galima tikėtis ir 2 ar 3 prognozių išsipildymo.
- Balsų: 59
O šimtų neraginu nei vieno statyti. Pats padėjau po 100lt ant Budivelnik, Valencia ir Besiktas pergalių. Budivelnikas jau sugrąžino man atgal virš 400lt. Manau, kad čia taip pat gali gražaus pliuso ateiti.
O ar statyti ar ne - tai čia jau kiekvieno pasirinkimas
\"Esant apyligiam rezultatui likus porai minuciu kazin ar atiduotu visas jegas sveciai\" - Likus porai minučių ir esant apyligiam rezultatui ir Khimki jau nebeatiduos maximumo, nes matys, kad išeiti į kitą etapą yra be šansų.
P.S. Visi čia rašot taip, tarsi Valencijos koef. būtų 1,90 ir aš jums siūlyčiau statyt šimtus litų už šitą įvykį.
Esmė yra koef. Komandos yra apyligės, juk ne Kėdainių Nevėžis su CSKA žaidžia.. o koeficiente value tikrai yra.
Budivelnik\'as jau laimėjo dukart iš eilės ir antras rungtynes pavyko paimti koef. 4,25.
Čia taip pat manau, jog gali sueiti.
Jei kalbant apie psichologiją, tai nepamirškit kaip Khimki žaidėjai jausis, jei nepavyks pirmą kėlinuką paimt jau Valencijos. Juk nebus visas varžybas nusiteikimas \"suplėšysim Valenciją į gabalus, tik treneri išleisk mane į aikštę ir padarysiu viską\". Jų galvose visada bus tas \"-16\" ir tai tikrai neišeis į gera visas rungtynes.