Vat kas jau kas, bet šitas koef yra kažkokia mistika ir nepabandyti būtų nuodėmė.
Pirmas rungtynes pralaimėjo NN 17tšk skirtumu. Taip, jie bandys kabintis ir laimėti šias rungtynes, tačiau jei komandos 2-3 kelinius sužais apyligiai, tai ketvirtąjame NN turėtų prarasti tiesiog viltis ir jų entuziazmas nusės..
Tuolab, kad Bešiktaš yra išanalizavę NN komandos žaidimą jau pirmąjam mačui, dar prisidės šiek tiek analizių antrąjam mačui ir čia nematau jokios žymios persvaros NN pusėje.. apart namų sienų.
Taip, galit sakyti, kad Bešiktaš yra labai banguojanti komanda ir tas paskutinis mačas prieš Sportif komandą Turkijos lygoje buvo kažkokia nesamonė (po 3 kel. Bešiktaš atsilikinėjo 11tšk skirtumu, o rungtynes laimėjo 5 tšk skirtumu), tačiau tai yra turkijos lyga ir ten amazing happens.. Tai pačiai Sportif komandai buvo nusileidęs ir Ulker\'is. Iš kitos pusės galime pamatyti ką gali Bešiktaš kai tikrai susiima ir atiduoda 100% pastangų - rezultatai tikrai būna puikūs. Na o Eurocup yra jų pagrindinis tikslas ir ten kiekvienose rungtynėse komanda turi kovoti atiduodami 100% savęs.
Taigi, tikrai bandau tokį koef, nei per stambiai, nei per smulkiai.. pagal išgales..
Sėkmės
- Balsų: 57
Komentarai (4)