Nelabai suprantu iš kur toks kofas. Partizan jau nebe dviejų žaidėjų komanda, prisijunge Pavlovicius, pasveiko Kinsey, tad problemų gerokai mažiau. Bayern vidutine komanda ir tiek, mėgsta bėgti, bet jau pirmame mače pasimate, kad prie Partizano ginybos jiem gali kilti rimtų problemų puolant. APie motyvacija, kad Partizan su 1-7 čia nėra net ką kalbėti, Pioner visada pilnas, pergalių komanda jau išsilgusi, varžovas tikrai įveikiamas, tad čia einu su Partizanu.
- Balsų: 18
Komentarai (0)