Bencic jauna pana gera zaidima rodanti, bet savam llygyje. O jos lygis, apart vienos pergales, atrodo nelabai aukstenis uz Tatishvili, Pervak K., Arvidsson, o paminejau todel, kad tokias Watson deda i pavesi labai nesunkiai. Bencic matau gal kiek geresne uz sita isvardintas, bet tik siek tiek..
Watson po ne kokio praeito sezono, (2012 - 49r, db - 134), siame rodo, kad pasiruosus vel kilti. Uztikrintai laimeta AO atranka, puikus pasirodymas Fed Cup, laimetas stiprus ITF, vienas netiketas pralaimejimas ir cia vel galingai laimeti kvalai.
Suma sumarum ziurint i praeiti, i dabarti, man nesa, kad laimes daugiau patirties turinti, irgi talentinga, juoduke is Britanijos.
- Balsų: 12
Komentarai (0)