Pažvelgus Orakulo pasiūlą pamačiau neįtikėtiną pasiūlymą, kad amerikietis
Querrey paims bent setą mače su Djokovičium. Querrey gana jaunas žaidėjas, bet sparčiai tobulėja. Jis buvo nuvertinamas pirmuose dvejuose ratuose, bet tada pasiekė sakyčiau užtikrintas pergales bent jau iš rezultatų sprendžiant.
2008.01.14 O. Rochus - S. Querrey 0:3(3:6,2:6,5:7)
2008.01.16 D. Tursunov - S. Querrey 1:3(6:7,6:4,4:6,2:6)
Pernai jis būdamas metais jaunesnis tuomet ėjo iki trečio rato. Bet šiemet jis patobulėjęs ir manau, kad įkasti 3 raketei tikrai gali. Beje Querrey būtent ant šios dangos daugiausiai sužaista mačų ir geriausi rezultatai. Galima sakyt jis grynas hardcourteris kaip ir Rodickas.
Djokas kolkas stebūklų nerodo. Taip jis iškovojo pergales sausai, bet ir priešininkai kartu sudėjus neverti Querrey. D
2008.01.14 N. Djokovic - B. Becker 3:0(6:0,6:2,7:6)
2008.01.16 N. Djokovic - S. Bolelli 3:0(6:1,6:2,6:2)
Kaip matome Beckeris pasipriešino Djokui ir pralošė setą tik po tiebreak. Kodėl negali padaryti to Querrey. Manau tikrai čia value kofas. Beto kiekvieną dieną užfiksuojama staigmenų vis kas nors krenta iš elito. Aš neatmenu galimybės, kad Semas pajėgus pakovot ir dėl pergalės.Pats nemažai užmetęs už šį įvykį. 😉 Sėkmės
- Balsų: 0
Komentarai (1)